| 358ili a întrebat:

In ce clase se mai fac vaccinuri (de la cls 5 in sus )?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| leeya a răspuns:

Se fac in clasa a VIII-a, stiu sigur. Imi dai funda, nu am niciuna

7 răspunsuri:
| RoxAnana a răspuns:

A 8-a

| XatomisX a răspuns:

Da prin a 6-a

| AmandytaErhan a răspuns:

Pai depinde, daca apare un virus raspindit prin aer sau ceva de genu pai ti-o face si maine. in clasa a 5 sau a 6 se face o vaccina numita... ceva cu m. da nu tin minte si mai departe nu stiu ca eu is a 8-a si nu am mai facut

| IryLoveShadow a răspuns:

In clasa a 8a trebuie sati mai faca vaccin. sau depinde cum le primesc. daca nu le primesc la timp este posibil sa-ti dea in a 9a cand vin

| Mefist0 a răspuns:

Nu se mai fac.

| Zambeste142 a răspuns:

Se mai fac in clasa a -8-a... iar daca nu ai facut atunci iti fac la liceu happy

| ingerasroxana a răspuns:

A-8-a