| Tentacle111 a întrebat:

Ce părere aveți despre vaccinuri?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
6 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Una foarte buna. s au eradicat boli pe toata planeta asta. uite o explicatie foarte interesanta despre vaccin.

https://www.youtube.com/watch?v=IuLQ2GDVOHA

Spre sa apara si la noi vreo lege din asta care sa oblige parintii sa isi vaccineze copii, prea multi sunt iresponsabili

| Otto2014 a răspuns:

Mi-au salvat cainele, si pe mine, ca am avut probleme la plamani.

| AdaAlexandra1461 a răspuns:

Sunt foarte bune pentru sanatatea si imunitatea animalelor si a oamenilor.

| andreyutu23 a răspuns:

Nu va fie frica de vaccin nu a murit nimini de el dar multi au scapat de moarte de la el.

| JessieAnia a răspuns:

Nu stiu de altii, dar eu dupa fiecare vaccin am racit foarte rau. straight face Si prefer sa nu mai fac. happy Dar asta depinde de la persoana la persoana.

| Pavel_Andrei_Vladut_1990 a răspuns:

Da sunt foarte bune nu sunt asa cum spun uni ca din cauza lor poti sa mori, in vacin in substanta aia e o bacterie moarta care ea daca e vie iti face rau dar ea e moarta iar atunci cand iti face vaccinu corpul tau reactioneaza si daca o bacterie ca aceea vie patrunde in organuiscm ea nu o sa te mai afecteze