| Nume6 a întrebat:

În China nu mai sunt cazuri de coronavirus?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| Violleta2022 a răspuns:

Da, mai sunt cazuri noi si chiar cazuri de reinfectati.
Uite aici statistica lumii:
https://www.worldometers.info/coronavirus/

Mergi cu mousul jos, pe liste, ca sa vezi toate tarile si cifrele raportate de Ministerele lor de sanatate.

2 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Sunt și încă apar

| AnonimMareMareMare a răspuns:

Acum, la momentul de fata, mai sunt 1, 107 de cazuri active.