| me92 a întrebat:

In mod normal am pulsul 45-56, daca imi creste incep sa ma simt rau? mai are cineva pulsul asa micut?sad

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| Oana92 a răspuns:

Este prea mic! Mergi la doctor, nu e normal!

| me92 explică (pentru Oana92):

Merg la doctor de la 7 ani, acum am 21.am probleme la inima de mica, e ceva ereditarsad
vroiam sa stiu daca mai este cineva ca mine

| Oana92 a răspuns (pentru me92):

Imi pare rausad eu il am prea marebig grin

| me92 explică (pentru Oana92):

Daca il ai mare, inseamna ca pompeaza bine inimuta in tine, ma bucur>big grin