| Crs_Cristiana_1999 a întrebat:

De ceva vreme simt cum in unele momente imi creste pulsul brusc chiar daca doar stau sau chiar daca fac activitati banale cum ar fi sa spal vase sau sa merg. Este posibil sa fie de la suparare? Pentru ca atunci cand se intampla ma simt foarte ciudat si simt un gol in stomac si o "moleseala" totala (nu am cum altfel sa ma explic), incep sa imi tremure mainile si ma simt nelinistita. Este ceva de care sa ma tem? Care este limita batailor pe minut la mine, avand doar 15 ani?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| T0T a răspuns:

Pur si simplu stai intinsa si te calmezi. Trebuie sa ai vointa...

2 răspunsuri:
| T0T a răspuns:

Poate esto so stresata si suparata poate si indragostita laughing. Relaxeaza-te o perioada.

| Crs_Cristiana_1999 explică (pentru T0T):

Poate ai putina dreptate, dar cum sa ma relaxez? Dor nu ma solicit sau ceva...

| T0T a răspuns (pentru Crs_Cristiana_1999):

Pur si simplu stai intinsa si te calmezi. Trebuie sa ai vointa...