| anonim_4396 a întrebat:

In noaptea asta m-am trezit cu o durere infernala de burta (nu m-a durut niciodata ceva mai mult ca asta), am stat vreo 20 de minute la baie si urlam de numa’ din cauza durerii extreme si la final s-a sfarsit, diaree. Ce credeti ca am avut?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
4 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Probabil alimentatia nesanatoasa a cauzat asta

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Diaree. Cauza e importantă. Infecție alimentară? Vezi ce urmează și ia măsuri.

| aimullah123 a răspuns:

Mi s-a intamplat si mie sa ma trezesc noaptea din somn cu dureri abdominale severe si diaree cu gaze. Dar la mine a durat totul 4 ore. M-am speriat foarte tare. A doua zi am fost la medic. Nu a fost nimic grav. Am intestin iritabil si am mancat ceva ce nu imi face bine chiar inainte de culcare.

| Nume6 a răspuns:

Ai avut indigestie, o să îţi treacă.