| ingerasul90 a întrebat:

In perioada de toamnă şi primăvara am o mare problemă cu pielea feţei imi crapa... am folosit diverse cremuri şi diverse măşti pentru aceasta si nu ma ajutat spune-mi tu ceva?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
| alina_8489 a răspuns:

Ulei de masline incalzit in prealabil. face minuni

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Iti sugerez crema de galbenele.Este super-buna! MIe in perioada asta de toamna-primavara imi crapa buzele, pe mine ma ajuta crema asta.
Incearca si tu!

| ingerasul90 explică:

In caz ca am fost si la medic si mi-a dat tratament si nu ma ajutat. poate ma ajutati voi cu ceva