| anonim_4396 a întrebat:

In Timișoara unde la oftalmolog imi recomandati sa merg? Sa fie profesionisti doctorii happy

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
| ViolaTM a răspuns:

Să nu mergi la Munteanu sau la Ivănescu. Du-te la o optică dacă vrei doar ochelari. Şi dacă e nevoie d eun control mai amănunţit te vor trimite ei. Eu am avut experienţe neplăcute şi în Mehala la vista vision. Dar să ştii că măcar acolo nu am fost 30 odată călare unu peste altul. Totuşi am fost doar vreo 8 persoane în sala de aşteptare aşa că eu zic că Poti merge. Că merge repede treaba. Însă sunt mai ţărănoi medicii acolo.