| sanboss a întrebat:

Care este diferenta intr-un medic primar si unul specialist:?
Care e mai bun?
As vrea sa imi recomandati un medic oftalmolog in TIMISOARA, a si sa nu coste o avere consultatile.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
5 răspunsuri:
| alessia5158 a răspuns:

In ierarhia medicala, medicul primar este superior medicului specialist.
Nu-ti pot face o recomandare, sunt in Cluj.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Medicul primar are doua functii.Si medic si primar.Pe cand specialistul doar una. big grin

Răspuns utilizator avertizat
| Raulbootcamp a răspuns:

Specialisul este cel mai bun.
Du-te la el.