| Raulbucse2 a întrebat:

In timp ce găteam mi-a sărit ulei pe scalp și pe fata, credeți ca se pot afecta foliculele încât sa raman cu cicatrice sa nu mai crească?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
4 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Ce găteai? Ai 16 ani, totusi. Nu-ti gateste mama?

| Violleta2022 a răspuns:

Este pe cap baiete, si daca raman cicatrice oricum nu le vede nimeni, fiindca este parul care le astupa.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Depinde cat de incins era uleiul.

Răspuns utilizator avertizat