| Angelindeed a întrebat:

In ultima vreme cand ies din casa aud ca sunt prea palida si par bolnava si obosita... Nu sunt obosita, dorm bine. Oare de ce sunt asa?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| Tataru_Ionut_2001 a răspuns:

Poate fi de la statul prea mult in casa. Nu stiu daca stii dar pielea cand nu primește raze de soare suficiente se albeste

2 răspunsuri:
| romeo78 a răspuns:

Lipsa de vitamine și minerale. De asemenea, cure de slăbire ținute după ureche. Abstinență de la unele alimente care ar îngrășa. Creșterea organismului care consumă multe resurse.
Sau o anemie.

| MATRiXRIDER a răspuns:

Poate fi alimentatia, ai grija sa papi multe fructe si legume, sau poti fi pur si simplu tu ca si om, fiecare are tenul diferit, daca zici ca dormi bine, poate doar asa esti tu. Prin dormit bine, ar insemna culcat nu foarte tarziu gen 1-2-3 noaptea, si nu trezit la 13 laughing Dar daca suspectezi ceva, cel mai bine intrebi si medicul de familie. Sau poate esti vampir, cine stie ^^