| TheHunter38 a întrebat:

In ultimele zile a incepu sa se `contracte`(se misca involuntar) muschii din bratul stang, desi n-am facut eforturi, parca simt o oarecare durere ca si de la febra musculara,. imi simt bratele mai bine ca si cum as fi lucrat la ei.
E de bine sau de rau.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| Adina77 a răspuns:

Ia niste magneziu pentru fasciculatiile musculare.
Nu cred ca e cazul sa mergi inca la neurolog.

| misu a răspuns:

Contracturile sunt ceva normal, dar daca ai doar la stangul, de ce spui ca simti ambele brate mai bine