| anonim_4396 a întrebat:

Am o problema, am facut 100 de repetari de flexii pentru biceps cu niste caramizi, acum 2 zile. Astazi simt o durere la mana stanga in zona antebratului spre biceps, nu prea pot sa indrept bratul pentru ca ma doare foarte tare, daca e febra musculara atunci de ce ma doare atat de tare mana stanga iar mana dreapta n-are nimic. Ma puteti ajuta, sa-mi spuneti daca e ceva grav sau ce trebuie sa fac sa-mi treaca. Am 16 ani.
Funda!

1 răspuns:
| Jigsaw a răspuns:

In primul rand nu poti sa faci efort atat de mare fara incalzire.Nu iti trebuiau 100 de repetari. Poate ai facut ruptutra musculara.