| AlexDorinel a întrebat:

În ultimele zile ma cam doare capul și maxilarul nu stiu de ce, oare o fi din cauza ca stau toată ziua in casa?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| Sofer a răspuns:

Stai în casa într-o anumita poziție sau ai tras curent ceva.

4 răspunsuri:
sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Legătura durerii cu statul în casă nu are logică. Depinde cum te doare, în ce zonă. Te doare tare, toată ziua, etc, te doare când mesteci?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poate e covid ai grija

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Capul da, din cauza lipsei oxigenării, maxilarul daca persista mai multe zile durerea du-te la un stomatolog, who know poate de la maxilar ai dureri și de cap se poate întâmpla.

| Batmanel a răspuns:

Te-a tras "curentul". Nu sta cu toate geamurole descise si o sa-ti treaca. Vezi si o vizita la stomatolog sa nu ai infectie la vreo masea.