| SexyGirlSweet1998 a întrebat:

In ultimul timp am pus putina grasime pe abdomen! Ce pot sa fac sa-l am din nou plat si frumos intr-un timp cat mai scurt? Multumesc mult dau si fundita :*

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna!
Abdomene,mananca echilibrat,mai putine dulciuri, renunta la prajeli, grasimi, lactate grase, bauturi acidulate.
Te pup!

8 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Învață să mănânci, scoate grăsimea din alimentație și dulciurile și multe abdomene.
Pa, pa.

caramela
| caramela a răspuns:

Bunahappy
fii mai atenta la ce mananci, evita dulciurile/grasimile si fa sport, abdomene/sarituri coarda.
O zi bunahappy

| OnuOnulică a răspuns:

Ai grija ce mananciwinking
Incerca sa mai reduci din dulciuri si grasimi.
Bafta! happy

| andru10best a răspuns:

Muuulte abdomene.

| Gimihumulukuakua a răspuns:

In primul rand ordinea celor 3 mese pe zi e foarte importanta! Nu exagera cu mancatul, nu trebuie sa te spargi la masa! Sportul si o dieta sanatoasa te ajuta foarte mult.Sa zicem ca o dieta conteaza in jur de 70% iar sportul 30%.

| stef789 a răspuns:

Nu te-ai gandit ca poti tine o dieta bazata pe peste? are calorii extrem de putine aproape deloc si contine uleiuri esentiale pentru organism. De asemenea nu mai manca paine alba [ingrasa f mult] painea neagra este mai sanatoasa si nu te poti ingrasa de la ea doar daca mananci in exces

| maduta563 a răspuns:

Eu nu cred ca pentru a slabi trebuie sa ti dieta doar sa mananci echilibrat si sanatos

| micutza789 a răspuns:

Poti sa faci multa miscare...
si
Sa mananci sanatos...