| anonim_4396 a întrebat:

As dori sa imi spuneti niste antrenamente pentru piept si abdomen tonifiat pentru ca am putina grasime pe abdomen. Nu vreau sa arat deloc ca un culturist nici pe aproape dar vreau sa am un piept frumos si un abdomen plat!

Răspuns Câştigător
| OriceEstePosibil a răspuns:

Sunt aplicați pe magazin play care iti ofera program de exercitii, cred ca nu am voie sa dau vreun nume sa nu fac reclama. Vei gasi acolo 100% ce ai nevoie. Scrie ce cauti si vei gasi, ai de unde alege. Succes!

1 răspuns:
| xXxAnOnImOuSxXx a răspuns:

Grasimea nu poate fi redusa intr-un anumit loc. Odata cu scaderea procentului de grasime din corp automat va scadea si grasimea de pe abdomen.Du te la sala si fa mult cardio.Incearca sa fii intr-un deficit caloric.Nu o sa faci muschi decat daca esti la inceput dar nici nu o sa ii pierzi daca te duci la sala.Mai usor cu carbohidratii.