| Romaniaplinadenebuni a întrebat:

In ultimul timp am stam mai mult la PC si am dormit mai prost si asta se vede la coloana. vreau niste exercitii sa o indrept putin

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
| Azµre a răspuns:

Tracțiuni la bară, abdomene, cel mai bine e să poți sta agățat cu capul în jos, în felul acesta se intinde coloana și se îndreaptă. În general sport, înotul iar e bun.