| anonim_4396 a întrebat:

In urma cu 3 ani mi-au aparut niste bubite mici pe pielea penisului. Am fost la doctorul de familie si m-a trimis la un dermatolog iar el a zis ca nu e nimic rau decat pielea din care iese cate un fir de par. La fel e si pe picioare, maini etc. dar la mine se vede si pe penis. Arata ca pielea gaini numa ca sunt mai micutze. Mi-a spus ca nu trebuie tratament, asa sunt ele, e ceva normal si cica si el are laughing. Daca se sparg pot pati ceva? Astept si eu raspunsuri, daca ai si tu spune-mi aici te rog!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
5 răspunsuri:
soothe
| soothe a răspuns:

Il poti crede pe cuvant pe dermatolog. E defectul tau de frumusete.

| darrio2007 a răspuns:

Nu le sparge.Lasa-le asa.Am avut si eu cu ani in urma.Au disparut pe parcurs.

| GaBy*YOUr*DrEaM a răspuns:

Mai alea sunt pete de grasime asa se zice. am mai auzit care au da nu ai ce sa patesti nu se intampla nimic stai linistyt si acum depinde de zona in care tio iesit pe penis da unde?

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

GaBy*YOUr*DrEaM in jos de baza penisului si pe testicule!

| CuDumnezeuinainte a răspuns:

Incearca sa dai in fiecare seara cu spirt in zona aceea