| Pirhollon233 a întrebat:

Salut, mi-a apărut pe penis niste bubițe ca un fel de coșuri dar nu pot fi sparte, si se ia pielea de pe penis din 2 in 2 zile, și pe langă cand e moartă arată foarte zbârcit capul penisului, e ceva serios va rog dați-mi cat mai multe sfaturi!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
4 răspunsuri:
Bula
| Bula a răspuns:

Spala-te bine cu apa calda si sapun.
Daca bubitele se vad in continuare, ar fi bine sa mergi la un medic urolog, pentru consult!

| MihaiNicu23 a răspuns:

Spala zona cu apa si sapun in fiecare zi si nu vei mai avea bubite.

| patrik986 a răspuns:

Mh..stii ce este?
Dupa ce te-ai mast*rbat nu te-ai mai spălat si sperma s-a uscat devenind acea "piele" moarta...si eu am patit deci cred ca asta e problema.

| Pirhollon233 explică (pentru patrik986):

Daca, ma mast*rbez o data pe saptamana, dar pielea aia de pe cap tot se ia, parca năpârlește sau ceva gen, nu e de la spermă.