| Otto2014 a întrebat:

In vara asta o sa-mi fac ochelari.
Cum se numesc ramele acelea mari?
Si cat costa sa-ti faci ochelari?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| JetBlueJet a răspuns:

Pai poti gasi rame si la 40-50 lei.
Cele mai bune sunt la 150-300 lei (vorbim de un pret destul de modest). Poti gasi si la 700 lei si chiar si mai mult, dar cine sta sa scoata peste 300 de lei pentru niste rame? + ca mai sunt si lentilele care si alea costa destul de mult.Eu imi schimb lentilele (ca asa trebuie) o data la 3 luni, iar parintii mei au dat luna asta 142 lei pe 2 lentile.
Te referi la cei de hipsteri?(Am si eu de hipster)
http://s9.favim.com/......798664.jpg
Cu totul ai putea ajunge la 300 lei.(cu tot cu rame si lentile).