| anonimus200613 a întrebat:

Inainte de ciclul menstrual,au inceput sa ma doara sanii,mi-a trecut ciclul, si inca ma dor sanii, are legatura cu ceva, sau este normal?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
4 răspunsuri:
| microsedd a răspuns:

Ceva dereglari hormonale sau sarcina daca ai facut sex neprotejat. Cel mai bine sa mergi la medicul de familie sa iti dea sa faci ceva analize si eventual sa te trimita la un ginecolog.
Bafta!

| anonimus200613 explică (pentru microsedd):

Vreau sa specific ca nu am facut sex

| microsedd a răspuns (pentru anonimus200613):

Nu era nevoie sa specifici, asta e treaba ta, eu numai am zis ce posibilitati ar fi de luat in calcul.

| nujcatoatesuntluate a răspuns:

Cred ca e normal, dar mai bine te duci la un medic ginecolog.