| AvalohAlyn a întrebat:

Inca nu m-am lamurit de la voi daca Coca Cola Zero sau Pepsi Light ingrasa? Scrie ca are doar o calorie, ca nu are zahar ci in loc scrie ca are indulcitori dar nu stiu daca ingrasa..deci imi puteti spune mai exact? Coca Cola Zero si Pepsi Light ingrasa sau chiar are doar o calorie dat fiind faptul ca nu are zahar?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| MihaiNicu23 a răspuns:

Are atatea calorii cat scrie pe sticla daca scrie ca are 1 nu ingrasa.