| anonim_4396 a întrebat:

Ingrasa pufuletii simpli Gusto?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
7 răspunsuri:
| EmaS a răspuns:

Depinde de metabolismul fiecaruia. Pufuletii au putine calorii. Daca sunt consumati in cantitate mica, nu ingrasa.

| Anca95 a răspuns:

Orice ingrasa in afara de apa. depinde cat mananci. daca ai un regim alimentar echilibrat nu ingrasa

| DedeeAndreea a răspuns:

Buna.Depinde de cantitatea pe care o consumi, desi eu cred ca o punga nu ingrasa foarte mult, aproape deloc.Dar chipsurile si pufuletii nu sunt niste alimente sanatoase pentru organismul nostru.Cat despre ingrasat, nu ingrasa aproape deloc, decat daca mananci mult! O zi placuta!

| kitten95 a răspuns:

Da. ingrasa. e un fel de mancare fast-food care contine multe chimicale(coloranti, chimicale ce dau aroma, forma etc.). scrie si acolo pe punga cate calorii contine o anumita cantitate.

| Uofficial a răspuns:

Aiurea intrebarea...

| 1000bodies a răspuns (pentru Uofficial):

Aiurea esti tu. laughing

| blairelovesmusic a răspuns (pentru 1000bodies):

Ai dreptate laughing