| D0zzz a întrebat:

Pufuletii Gusto simpli ingrasa?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
11 răspunsuri:
| FollowTheLight a răspuns:

Orice ingrasa, mancat in exces.
Sper ca te-am ajutat.
Si au cam multe calorii.De fapt extrem de multe 449 pe suta de grame.

| IrinaIvashkov a răspuns:

Nu

Sa stii ca nu pot sa zic ca au chimicale si sunt buni chiar nu ingrasa mananca cu placere nu patesti nimic

| Meryem027 a răspuns:

Din cate stiu, nu.

| D0zzz explică:

Nu cred ca am nevoie sa slabesc, dar intrebam doar, pentru ca scrie ca sunt facuti din malai, ulei vegetal si sare, si nu vreau sa mananc ceva ce m-ar putea face sa ma ingras. Si plus asta, nu chiar orice in exces ingrasa. fructele si legumele nu ingrasa... din cate stiam eu.

| IrinaAniri a răspuns (pentru D0zzz):

Si legumele si fructele ingrasa, gandeste-te la nuci alune struguri banane, sunt sanatoase dar ingrasa.

| Casandra a răspuns:

Toti pufuletii ingrasa...sunt plini de calorii laughing

| ASASINIS a răspuns:

Ce intrebare evideni totti pufuletii ingrasa

| RoxyAngel a răspuns:

Daca mananci in exces da. Dar asa la car nu stiu cate zile nu este nimic.

| Alecsandri a răspuns:

Toti pufuletii ingrasa

| Myrunutzza a răspuns:

Da, ingrasa! Dar ai putea incerca batoane de slabit cu alune! Sunt foarte OK la gust si te ajuta sa slabesti. Daca vrei sa slabesti poti sa reduci treptat painea sau sa mananci mai putin! Succes! fundita?

| LoveYouBadBoy a răspuns:

Eu stiu ca nu ingrasa.pentru ca e ca si mamaliga si din cate stiu mamaliga nu ingrasa...adica ingrasa dar mancata in exces