| 1992 a întrebat:

Intr-o luna de fitness cate kg poate slabi cineva facand 1-2 ore pe zi? Dar in doua saptamani sau una? big grin

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
| Simpatic a răspuns:

In primul rand slabirea trebuie sa se faca cat mai "greu",nu pe termen scurt, poti slabi intr-o luna mai multe kg, dar nu intr-un mod sanatos.Ai incercat sa mananci mai putin si nu s-a vazut? cum va spun la majoritatea, mergeti la un specialist, nu cereti sfaturi medicale aici pe site-uri.Pot intra tot felul de tampiti care sa iti zica niste tampenii si tu sa le iei de bune.Eu te pot invata cateva trucuri de slabit da depinde de multi factori slabirea.In primul rand renunti la tot ce inseamna carne si prajeli, cartofi, paine multa. Poti sa faci fitness 1 ora pe zi/de 3-4 ori pe saptamana,dar trebuie sa mergi cateva luni bune,poate chiar ani daca iti place sportul,nu o saptamana! Cu un antrenament bun de fitness care cuprinde aerob si anaerob+ renuntarea la ce ti-am spus acolo, ar trebui sa dea roade, fara mult efort si fara sa te infometezi.Ciao