| ElenaV a întrebat:

Intrebare pentru cei care au lentile de contact si stiutongueot face sport cu lentilele? Si ce nu mai pot face in timp ce le port?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| Kafeeaua a răspuns:

Intr-o proportie de 51% vor cadea

2 răspunsuri:
| Kafeeaua a răspuns:

Pai...depinde de sport
daca alergi nu e nici o roblema dar daca inoti sau ceva de genu intr

| Kafeeaua a răspuns:

Depinde de sport pentru ca daca inotzi intr