| anonim_4396 a întrebat:

Intrebare pentru fete. Daca sunteti baieti, inchideti paginaTampoanele interne imi pot afecta virginitatea?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| Maria_7770 a răspuns:

Nu afecteaza, dar nu sunt indicate in exces deoarece chiagurile de sange nu se elimina daca folosesti doar ob si risti sa te imbolnavesti happy Funda? big grin

2 răspunsuri:
| Pinocchio a răspuns:

Nu, desi virginele folosesc mai des absorbante decat tampoane.

| Innsbruck a răspuns:

Virgina nu mai esti doar in momentul cand ai contact sexual cu o persoana! cu organul ei! mana, limba etc
Ruperea himenului e doar o verificare