| anonim_4396 a întrebat:

O intrebare pentru fete.
Cum vedeti voi virginitatea la baieti?
De exemplu la 25 de ani?
Va multumesc!

5 răspunsuri:
| liz23 a răspuns:

Virginitatea unei persoane indiferent de varsta este ceva privat,nu se dezbate, nu se arata cu degetul, nu se barfeste.Fiecare isi incepe viata sexuala cand este pregatit si cea de langa el la fel.

| MaDeclarFan a răspuns:

Mie mi se pare k e ok, atat timp cat el se simte bine.Nimeni nu e in masura sa-l condamne ca nu a inceput ceva pentru care nu era pregatit.Cine comenteaza, comenteaza din prostie, sau pentru ca sunt complexati de ceva

| Deeaaaaaaaaaaaa a răspuns:

Adica daca un baiat este virgin la 25 de ani? mi se pare chiar foarte super ca un baiat sa reziste unor tentatii pana la 25 de ani happy

| mabo a răspuns:

Pentru unii e cv rusinos dar daca prietenul meu ar fi fost virgin inante sa incepem o rel l-as considera cel mai valoros barbat. apreciez foarte mult asta si cred ca e cv placut pentru mine avand siguranta ca nu s-a atins de toate apoi de mine.din pct meu de vedere virginitatea unui barbat indiferent de varsta este un avantaj.cel mai bine este sa nu devina o obsesie asta, asta trebuie facuta numai cu o persoana speciala si potrivita.

| willen a răspuns (pentru mabo):

Multumesc pentru raspuns