| NutellaFinetti a întrebat:

Intrebare pentru fetee!
Mi-a venit ciclul in iulie pe 24...in august a fost ok, dar luna asta nu mi-a mai venit...si ar fi trebuit sa imi vina ieri,ultima zi.
La ginecolog nu ma pot duce, nu prea gasesc si nici nu sunt buni.Nu sunt insarcinata ca n-am facut-o.
Ce sa faaaac? Sunt ingrijorata sad

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| Sunshin3 a răspuns:

Hei! Nu mai fi ingrijorata! Se mai intampla ca ciclul sa intarzie din cauza stresului etc sau pur si simplu e o dereglare thinking oricum nu te ingrijora va fi totul bine! big hug Funda? puppy dog eyes

1 răspuns:
| Macabre a răspuns:

Stai linistita,normal,asa ar trebui sa ti se intample, deoarece e pentru prima data, trebuie sa se adune sangele, si apoi, o sa-ti vina mai mult ca de obicei, deoarece ti-a intarziat. Bafta!