| ToxicDump a întrebat:

La 15 ani cam ce inaltime si greutate trebuie sa am ( is baiat )? Eu am 1.74 si 62 kg straight face.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
8 răspunsuri:
| Jenny23 a răspuns:

Hm. e foarte bine

| HD_9182 a răspuns:

Nu ar trebui sa fi asa de inalt, dar nu-ti fa probleme ca nu o sa te faci de 2m. kg cam putine...am 1.73 si ~60kg, dar is mai lat in spate de la antrenamentlaughing))depinde ce aspect fizic ai [musculatura]. deci nu-ti fa probleme.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu exista inaltimea si greutatea ideala, fiecare persoana este diferita.In cazul tau, inaltimea este ok, iar greutatea este una cat se poate de normala.

| DexterKill a răspuns:

HD inseamna ca eu sunt gigant la 14 ani (am 1, 83 si 70 de kg)? Si Toxic stai calm e normal, specific ca eu am crescut atata deoarece joc basket de la 10 ani. Nu-ti fa griji. Pace

| KatAcestUtilizatorNuMaiEPeTPUxD a răspuns:

E foarte bine asa happy

| KAYZ a răspuns:

Suna-ma peste vreo 3 ani.

| dyanna1989 a răspuns:

Eu stiam ca la baieti greutatea normala trebuie sa fie egala cu inaltimea ex. la tine la 1.74 ar trebui sa ai 74 de kg. Insa difera de la om la om, pentru. ca fiecare are organismul si metabolismul sau...

| octa0 a răspuns:

Depinde de organism (eu am 15 ani si am inaltimea 1.85 si 70 kg