| anonim_4396 a întrebat:

Dupa parerea voastra ce greutate ar trebui sa aiba un baiat la 1.74?

10 răspunsuri:
| anonim_4396 explică (pentru RAY):

Am cerut opinii de la oameni, nu de la Google sau alte site-uri.
Iar la 69 kg si 1.74 esti destul de gras.

| RAY a răspuns (pentru anonim_4396):

Nu conteaza cat de gras esti, un culturist are si 100 de kg dar are muschi nu grasime, acel site isi calculeaza greutatea corporala care sincer nu esti gras eu la 1, 60 am 70 de kg si da eu sunt gras dar nu tu, tu mai poti da 5 kg printr-o dieta high carb si daca bagi sport desigur, fa-ti anzele de sange sa vezi

| anonim_4396 explică (pentru RAY):

Vrei poze cu mine ca sa vezi cum arata un baiat de 1.74 si 70 kg, sunt destul de gras, ma rog nu foarte gras dar sunt putin, cei cert e ca muschi nu am deloc, nu-s si nu am fost vreodata sportiv.
Daca as slabi vreo 6-8 kg cred ar fi numai bine.

| RAY a răspuns (pentru anonim_4396):

Vrei sa slabesti?

| Vi003 a răspuns:

Plus, minus 10 kg, e ok! Adica, 64-84 kg. Important e sa te simti bine, de multe ori o greutate ideala nu e "normala" pentru unii. Eu am +8 kg peste inaltime si ma simt excelent, dar am si multi centimetri. Ai grija de tine!

| anonim_4396 explică (pentru Vi003):

84 kg la 1.74 e groaznic de mult, eu la 70 sunt destul de gras.
Trebuie sa slabesc neaparat, grasimea numai rele aduce, as vrea sa am vreo 65 kg.

| Sweet155 a răspuns:

69 de kg.

| anonim_4396 explică (pentru Sweet155):

La 69 kg si 1.74 esti gras rau.

| MariusBZ a răspuns:

Masa corporala ideala a unei persoane cu inaltimea de 174 cm este de 66 kg.