| TheWalker11 a întrebat:

Cam ce inaltime ar trebui sa aiba un baiat la aproape 14 ani? eu am 1.74. Credeti ca sunt prea inalt?

Răspuns Câştigător
| 1234abcd a răspuns:

Nu esti exagerat de inalt laughing stai linistit...depinde de la persoan la persoana(uni oameni cresc pana pe la 14-15 ani si dupa stagneaza, altii cresc treptat sau pe la 16-18 ani incep sa se mai dezvolte un pic) oricum baietilor le sta mult mai bine inalti decat pitici( cand strangi o fata in brate sa isi poata pune capul pe pieptul tau smug )

| NowRelax a răspuns (pentru 1234abcd):

O sa-i ajung la buric rolling on the floor))))))))

| 1234abcd a răspuns (pentru NowRelax):

Hai nici chiar... fetele au undeva pe la 1, 60-1, 70 thinking

| TheWalker11 explică (pentru 1234abcd):

Cam asa.

5 răspunsuri:
| ShdDidutz a răspuns:

NU esti prea inalt e buna inaltimea ta probabil nu o sa mai cresti foarte mult doar vreo 5-8 cm... sau mai sti happy.

| Roxyrox222 a răspuns:

Esti cam inalt, dar foarte bine! Depinde de la baiat la baiat