| anonim_4396 a întrebat:

La 23 de ani, singura solutie pentru fimoza este cea chirurgicala (circumcizia)?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| Earthquake a răspuns:

Da..desii e cam tarziu, eu iti urez bafta!

| LIN2010 a răspuns:

Eu cred ca trebuie sa te prezinti si la alt medic (chiar si 3-4)si apoi sa tragi o concluzie, si abia in ultimul pas sa treci la circumcizie.Succes