| anonim_4396 a întrebat:

La analizele de sange se uita si la nicotina? Pura curiozitate. laughing

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
5 răspunsuri:
| Cosminovici18 a răspuns:

Nu,nu se uita!

| foxsilver a răspuns:

Nu,nu se uita si nici nu se poate depista prin aceasta analiza.Doar,radiografia la plamani poate arata daca persoana este fumatoare sau nu.

| andrey663 a răspuns:

Chiar acum cateva zile am facut niste analize.Si nu.nu se uita la nicotina.De ce te intereseaza, vrei sa nu fi prinsa ca fumezi?laughinglaughing

| AdiAdrian1995 a răspuns:

Nu se uita deci ai scapatlaughing