| anonim_4396 a întrebat:

La analizele fecale apare ca fumezi iarba?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| JustAFriend a răspuns:

Doar daca te pune sa faci testul la firul de par, ceea ce este putin probabil. Iarba contine thc iar acesta dispare repede din sange, urina sau saliva.In general trebuie sa consumi cantitati mai mari de iarba, daca ai fumat o tigara cu putina iarba si tutun la greu poti sta linistit

4 răspunsuri:
| Andreeush a răspuns:

Nu.
Doar la salivă, sânge și urină.
http://rhrn.ro/......e-droguri/

| JustAFriend a răspuns (pentru Andreeush):

Thc-ul dispare destul de repede, el la asta se refera, din sange saliva si urina.Singurul test care poate depista daca ai consumat in ultimele luni este cel din firul de par

| Andreeush a răspuns (pentru JustAFriend):

Știu la ce te referi, eu am vrut să spun că nu se vede nimic la analiza scaunului.

Răspuns utilizator avertizat