| anonim_4396 a întrebat:

La cat timp dupa operatia de chist ovarian nu mai doare in timpul actului sexual?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Ar trebui sa treaca dupa 2-3 saptamani, insa ar trebui sa lasi sa treaca mai mult timp pentru vindecare.
Depinde cum a cusut, poate sa fie nevoie si de cateva luni dar durerea nu indica neaparat o problema.

2 răspunsuri:
| vocea a răspuns:

Draga danutza, ar trebui sa mai stai o perioada de cateva saptamani pentru vindecare, atunci placerea va fi si mai mare mult succes

| Pantea_Cezar_2000 a răspuns:

Serios lisa?