| CondratRobert98 a întrebat:

La cati ani ati inceput sa fumati? Si de ce fumati e o prostie ca fumezi nu simti nimic doar fum in stomac si il scoti.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| saidkique a răspuns:

Nu fumez si sunt mandru!

21 răspunsuri:
| Siracuzia a răspuns:

Eu nu fumezlaughingam abia 14 anibatting eyelashessi nici n-am sa fumez in viata mea!happyE o porcarie, nu vreau sa ma auto-distrug!sad

ardnaxur1961
| ardnaxur1961 a răspuns:

Gogule! Probleme, ma?

| angel74dm a răspuns:

Din păcate fumul îl simţi în plămâni, ceea ce-i cu mult mai dăunător, nu în stomac...

| alexaalexandraa a răspuns:

Nu fumez happy Pentru unii nu e o prostie! Asa spun ei.

| 13 a răspuns:

De fapt fumul se duce in plamani. Dar majoritatea personelor care fumeaza o fac de moft. Dar sunt si persoane care fumeaza pentru a scapa de o mica parte de stres. Dopamina pe care o secreta creierul din cauza nicotinei are un efect de relaxare. De "raza de soare in timpul furtunii". E singurul drog care emite dopamina si i acelasi timp il poti folosi zilnic fara riscu de a fi ucis in timp foarte scurt.

| greta02 a răspuns:

Eu nu fumez.dar nu din cauza ca nu este sanatos sau probleme de genulaughing). oricum eu nu vreau sa mor sanatoasa laughinglaughing).si oricum nu mori pentru ca fumezilaughing)

| bia0000 a răspuns:

Nu fumez si am 18 ani mi se pare o prostie
majoritatea se apuca datorita anturajului si pentru ca si ceilalti o fac

| MusicIsLife a răspuns:

Eu nu fumez, nu am incercat niciodata si nici nu am de gand a incerc.Mi se pare o prostie desi multa lume din jurul meu fumeaza.

| iSmile a răspuns:

Ai vreo prblema ca cei care fumeaza? straight face
lasa-i sa`si faca viata cum vor ei, nu trebuie sa te frece pe tine de altii

| hibridboy a răspuns (pentru iSmile):

Asa e fato eu am 14 ani am fumat la 8 ani si acu un an si nu m-am lasat dar mi se face o pofta... cand vad pe cineva
eu unul nu fumez ca sa ma omor sau genu. eu fumam ca mi-a placut acea senzatie asa ca nu va doare pe voi in *** de viata noastra astia ca noi cei fumatori eu dau dreptate celor care fumeaza nu va doare pe voi capu ce facem noi e viata noastra ne fumam plamanii nostri nu ai vostriii!

| Musique a răspuns:

E nu fumez, desi la varsta mea, cunosc multi care o fac. straight face

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Fumatul e o prostie enorma! Pe langa faptul ca iti distrugi plamanii, atentezi si la sanatatea celor din jur. In plus, e un pacat destul de maricel, fiind considerat patima si atentare la creatia lui Dumnezeu.

| euI a răspuns:

Pai am un an de cand fumez...swi eu cred ca este o prostie te simti putin aetit apoi iti trece de toate, adevarul este ca din cauza anturajului m-am apucat si vreau sa ma las:d

| Zitronen a răspuns:

Eu nu fumez si crezi ca nu patesti nimic? Arunca o privire aici:::

http://www.youtube.com/watch?v=xbPNR7MLe3U

http://www.youtube.com/watch?v=lleAe9rRupA

| ionut1369 a răspuns:

Mai de graba in plamani se duce fumul alabig grin

| BeLLLLLa a răspuns:

Pai 14 ani da nu fumam decat vara da nujh dc crede=malaughing
tonguetongue:*

| hibridboy a răspuns:

eu am 14 ani am fumat la 8 ani si acu un an si nu m-am lasat dar mi se face o pofta... cand vad pe cineva
eu unul nu fumez ca sa ma omor sau genu. eu fumam ca mi-a placut acea senzatie asa ca nu va doare pe voi in *** de viata noastra astia ca noi cei fumatori eu dau dreptate celor care fumeaza nu va doare pe voi capu ce facem noi e viata noastra ne fumam plamanii nostri nu ai vostriii!

| Alexandra060396 a răspuns:

Sunt de aceeasi parere cu tine.

| stallonica2045 a răspuns:

Da anturaju ii de vina eu fumez dela 13 ani si am 16 si de 2 ani am apucat si de iarba si acum mie cam greu sa ma lashappy

| misuu a răspuns:

Daca vrei sa mori mai repede continuaa sa fumeziwinking ce-a mai mare prostiee este accea de a fuma

| ruru27ian a răspuns:

Nu fumez mi se pare o mare prostie si cred ca fumatul ar trebui interzis!