| Craciunițța a întrebat:

DE la cati ani ati inceput sa fumati ...de curiozitate?big grin:big grin

Răspuns Câştigător
| thegatekeeper a răspuns:

Nu m-am apucat de fumat, doar am incercat in clasa a 8-a, deci pe la 14 ani. Am fumat de vreo 2-3 ori si am vazut ca nu e nimic special sau bun in asta, nu te ajuta cu nimic, dimpotriva, unde mai pui ca si costa de te rupe. Am vrut sa vad ce e asa de special, din curiozitate, si chiar nu este, dupa parerea mea happy.

8 răspunsuri:
| madyddd a răspuns:

Pentru curiozitatea ta eu nu fumez. :d si nici nu ma tenteaza accest lucru...

| xKaяikatuяix a răspuns:

...Eu nu fumez happy, dar stiu baieti si fete care fumeaza la 13 straight face

| CrazyTeenager a răspuns:

Nu fumez, ca sa iti satisfac o curiozitate big grin.

| AnnAnne a răspuns:

Am incercat pe la 13, in prezent fumez din an in Paste laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

| Didi908 a răspuns:

12 ani laughing

| toxik a răspuns:

14 ani.si la 16 ani m-am lasat happy

| DarKKneSS a răspuns:

Mai fata eu cred ca nu este bine sa fumezi mai ales ca dai foarte multi bani pe tigari dar iti distruge sanatatea!