| stresat a întrebat:

La ce folosesc muschii mari? Adica inteleg sa mergi la sala sa iti definesti muschii si sa ii cresti atat timp cat pui masa musculara pe tine. Dar de ce lumea vrea sa aiba muschii mari?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| claus a răspuns:

De ce? ca sa le-o traga gagicilor atrase de muschii mari. nu e evident?

| stresat explică (pentru claus):

Tare asta laughing

| Reic a răspuns (pentru stresat):

Si asta ar fi de bine sau de rau?thinking

6 răspunsuri:
| PredatoR a răspuns:

Sa nu fie orice depravat si aschilopat deea vor anumiti oameni masa musculara.
Sa arate bine, sa fie puternici, sa aiba forta, sa fie sanatosi. Tu poti sa fumezi si sa bei cola in continuare.

| stresat explică (pentru PredatoR):

Si tu poti sa faci presupuneri nefondate in continuare

| bodysun a răspuns:

Pentru a atrage sexul opus.

| Reic a răspuns:

Pentru a sublinia "frumosul", pentru a se descurca in momentele grele, adica Doamne-fereste cand esti jefuit, etc, sau pur si simplu pentru a sti ca esti bine facut. Sau, poate ca cei care au muschii mari, cred ca nimic nu ii poate dobori, sau ceva de genu...
Alte idei nu mai am, sper sa iti fie de foloswinking.