| Amelia94 a întrebat:

La ce varsta dispare aparitia cosurilor sau a acneei?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
5 răspunsuri:
| baru a răspuns:

Sall. Odata cu inceperea activitatii, sexuale. Se schimba sangele. Pa!

ardnaxur1961
| ardnaxur1961 a răspuns:

La aceeasi varsta la care apare disparitia mentionatelor cosuri. laughing

| LotusRadioactiv a răspuns:

Nu exista o anumita varsta, depinde de tenul fiecaruia.

| Drax a răspuns:

Odată cu începerea vieţii sexuale. Încearcă, ai un motiv bun când vei merge la o fată happy!

| ByaSimpleGirl a răspuns:

Pe la 23 de ani maxim minim pe la 17-18