| bombonica22 a întrebat:

La efectuarea unui test de sarcina Sure CheCk, tip stilou, are ceva dacă am urinat foarte putin unde era nevoie? Trebuie neaparat sa fie introdus intr-un pahar? Din câte am văzut era destul de bine efectuată procedura... testul a ieșit negativ. L am efectuat după 2 săptămâni de la contact sexual. in care am avut impresia ca s-a scurs din prezervativ. Deci... are ceva dacă am urinat direct in cantitate mica bineînțeles direct pe testul tip stilou?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| Porcusorul a răspuns:

Daca a aparut clar linia de control, atunci testul a fost conform.