| Anonim97695333thf a întrebat:

La exudatul nazal iti poate descoperi si corona virus?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
| WhiteLife a răspuns:

Numai daca se face testarea special pentru asta, la un examen de rutina nu se cauta in mod deosebit noul coronavirus.

| Sekim a răspuns:

Salut
Nu, când faci testul ăla, se face strict pentru exudat, atât. Testul pentru corona virus este altfel și prețurile diferă mult.
See youwinking

| Gabigabyi a răspuns:

Nu