| Alison95 a întrebat:

La farmacie iti poti masura inaltimea?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
7 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Nu ai un centimetru în casă?
La farmacie sunt diverse programe de măsurat glicemia, greutatea, poate și înalțimea. Mergi și vezi.
Pa, pa.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună!
La farmacie din câte ştiu îţi poţi măsura tensiunea arterială, nu ştiu de înălţime, nu cred!
Mai bine mergi la medicul de familie.
Te pup!

| AlinaOneDirection a răspuns:

Buna!
Nu stiu daca la farmacie iti poti masura inaltimea, dar la mine la scoala la sala de sport ne putem masura. Poate aveti si voi la scoala un loc unde sa va masurati.

| DoctorChucky a răspuns:

Da,sunt unele farmaci care au un dispozitiv care iti masoara inaltimea, greutatea si tensiunea happy Daca nu gasesti farmacii de genu' asta poti sa mergi la doctoru' de familie ^_^

| bughy07 a răspuns:

Da.iti poate masura inatlimea. ca sunt anumite chestii care te pui langa ele si te masorii.Da la unele cred ca nau da pe aci pe unde stau eu sunt.Mult norc

| lov3u a răspuns:

Cel mai bine ar fi sa te duci la doctorul de familie, acolo sigur te poate masura happy

| duulce a răspuns:

Da,sunt unele farmaci care au un dispozitiv care iti masoara inaltimea.winking