| ioneldan a întrebat:

Daca mi-as achizitiona un taliometru de perete poate masura 100% bine inaltimea? funda!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
ardnaxur1961
| ardnaxur1961 a răspuns:

Lasa inaltimea, ca, oricum n-o prea poti controla. Mai bine vezi ce faci cu analfabetismul cronic de care suferi. Macar ala se poate vindeca... eventually.

| ioneldan explică (pentru ardnaxur1961):

Bai. daca am gresit odata un cuvant gata inseamna ca sunt analfabet. orice om greseste oricat de bun ar fi la acel lucru pe care il face.tu nici macar nu ma cunosti. deci pa.

| Konata a răspuns:

El masora dar important este sa te asezi tu cum trebuie langa taliometru.

PS: ''mi-as'' nu ''mias''.