| Mugiwara a întrebat:

La farmacie se dau pastile Viagra fara reteta?
Sau eventual, sunt alte alternative care se dau fara reteta?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| pietrean a răspuns:

Este recomandat, a se lua doar cu avizul medicului, deoarece pot apare probleme grave de sanatate(sunt bune pentru o "parte a corpului", dar pot dauna inimii, tensiunii arteriale).
Se pot elibera fara reteta.

1 răspuns:
bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

Ai NEVOIE de Reţetă/prescripţie medicală!

Acestea au regim de Prescriptie "P-RF - Medicamente si produse medicamentoase care se elibereaza in farmacii pe baza de prescriptie medicala care se retine la farmacie" - vezi Prospectul de la linkul :
http://www.medipedia.ro/......25-mg.aspx

Toate cele bune.