| anonim_4396 a întrebat:

La hemoleucogramă se vede daca am orice urma de infecție in corp?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu, se vede raspunsul imunitar. Ai valori crescute?

| Nume6 a răspuns:

Da. O să ai leucocitele crescute. Dacă sunt crescute o să ţi se ceară și o proteină reactivă ca să nu existe dubii că chiar ai o infecţie pe undeva e și ea 15 lei. Atât hemograma cât și proteina pot fi citite și de tine.