| Radandam a întrebat:

Dacă ar exista un hematom în corp, la cap sa zicem, la analiza de sânge Hemoleucograma, ar ieși ceva mărit sau scăzut? Ar ieși ceva inneregula? Care ar fi analiza de sânge care depistează hematomul

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
4 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Ti a expirat banul si ai luat-o de la capat?
tot cu hematomul de anul trecut esti sau e altul?

| anonim_4396 a răspuns (pentru suntserios):

Un hematom pe an.

| GabiDumitrescu a răspuns:

Hematoame intern... astea ar fi logic sa apara la un tomograf, ceva, nu la analiza de sange.

| Suntbaiat123456789 a răspuns:

Ce ai cu hematoanele alea?