| gogoasa123133 a întrebat:

La inaltime mea de 1.56, cate kg ar trebui sa am?
Dau funda.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
5 răspunsuri:
bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

Precizează ce vârstă ai şi dacă eşti fată ori băiat!
Apoi, mai vedem ce şi cum...

Toate cele bune.

| Vi003 a răspuns:

Nu te mai gandi la numarul de kg, gandeste-te la o viata sanatoasa pe care trebuie s-o duci, la miscarea zilnica, la preocuparile tale. Accepta-te asa cum esti si incearca sa te schimbi in timp, orice dieta lasa amprente de nesters pentru viitor.winking

| AlinaMaricescu a răspuns:

In jur 45-50 fete...50-60 baieti

| ioanaandreea14 a răspuns:

Aproximativ 48 de kilograme happy