| Fluture a întrebat:

Ce cadouri ati primit azi, pe 8 martie de ziua femeii? laughing [pentru. fete] Iar baieti... ce cadouri ati facut fetelor/femeilor din viata voastra?winking

14 răspunsuri:
| fluturas a răspuns:

Nimic, n-am primit nimic straight face si sunt mai fericita decat de-obicei laughing

| Izaaaaq a răspuns:

Paai am primit flori si un ursulet de pluslove strucklaughing

| mihaelapisica a răspuns:

is' fata : de la unu care ma simpatizeaza o pereche de cercei cls 5
fundita?

| treipuncte a răspuns:

...nimic

| Fluture explică:

Hei, frumoase cadouri!
Eu am primit o garoafa si o bombonica! laughing big grin

P.s. :mersi pentru raspunsuri.

| 0anaLovesHIPHOP a răspuns:

Am primit de la tata un lantisor de argint cu un medalion in forma de fluturas, de la prietenul meu o bratarica tot din argint cu o buburuza, si de la 2 colegi cate o floricica si o bombonica, tu?

| Lorenna a răspuns:

Un trandafir albastruuu maree:-x
tu?smug

| didiana10 a răspuns:

Un martisor in forma de inima si care scrie pe el 8 martie

| NeverSayNever a răspuns:

O cartetongue.S.Te iubesc, o brosa superba si flori normal.tu?

| caporalul a răspuns:

Pai eu i-am cacut cadou
o bratara de aur de 16 g
un parfurm destul de bun
si un ursulet
(de abia sunt in cl a9-a)

| Byuska a răspuns:

Eu am primit florii si un inel superb:angrysunt fata)

| andreea2011 a răspuns:

Eu am primit o bratara si un colier! P.s nu am prieten si p.s esti fata sau baiat?

| maria2231 a răspuns:

Am primit un cadou puțin altfel... iubitul meu mi-a luat un tricou personalizat. Deși nu e super romantic îmi place foarte mult. L-a cumpărat de aici - https://www.verturo.ro/tricouri-personalizate/dama

| Dana_2522 a răspuns:

Mama mi-a dat 18 biletwe la patinoar ice bravo