| Mariavasile a întrebat:

La nutriționist te întreabă dacă ți-ai început viața sexuală?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
9 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Probabil ca da. Te duce mami la nutritionist si ti-e frica de raspunsul pe care-l vei da la aceasta intrebare?

| Bondarel99 a răspuns:

Poate sa te intrebe. Dar nu trebuie sa ii raspunzi daca nu vrei. Si nu te intreaba de fata cu altcineva.

| anonimg a răspuns:

Cred ca da, pentru ca anticonceptionalele pot modifica metabolismul.

| minrest a răspuns:

Daca vrea sa te arda, s-ar putea sa incerce abordarea asta. Asta ca sa te faca sa vorbesti despre problemele tale intime, si mai departe, cine stie.

| MihaiNicu23 a răspuns:

Da te poate, acum depinde si in ce problema te duci acolo ca sa te intrebe asta.

| Mihailescu_Valeriu_1953 a răspuns:

Chiar te si probeaza practic; ca sa-ti explice cum se face mai bine. iti da si clipul, ca sa exersezi acasa, in parc, in clubwinking laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da